Web Tasarım – Edu Medya
web-tasarim-ajansi

Dijital Yüzünüz Markanızın Ne Kadarını Kullanıcıya Yansıtıyor?

Web siteniz dijital ortamda markanız hakkında detaylı bilgi vererek, müşterilerinize nasıl bir kurum olduğunuzu anlatırken, rakiplerinize karşı da farkınızı yansıtmak için en iyi tanıtım aracıdır. Uzmanlığınızı ön plana çıkaran, yaptığınız çalışmaları ve hizmetleri iyi bir şekilde anlatan, kolay kullanıma sahip, SEO uyumlu bir web sitenizin olması sizi sadece Google sıralamasında değil, müşterilerinizin gözünde de yükseltecek, rakiplerinize karşı ise bir adım önde olmanızı sağlayacaktır.

EduMedya olarak web sitesi tasarımınızı kurgulamadan önce sektör ve rakip bilgilerinizi inceler, size en uygun ve verimli web tasarımı konusunda ön çalışma yaparız.

Eğitim alt yapısına sahip uzman ekibimiz ile sektördeki eksikleri ve yenilikleri takip ederek kurumunuzu dijital ortamda en üst seviyeye taşımayı hedefler ve uygularız.

Ayrıca EduMedya ile web siteleri yüzde yüz SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) uyumlu, kolay kullanılabilir, yüzde yüz mobil uyumlu ve görsel açıdan zengin olarak tasarlanır.

We Are Social ve Hootsuite iş birliğiyle yayınlanan internet istatistikleri “Digital in 2017 Global Overview” raporunda Türkiye’de nüfusun %60’lık penetrasyonun milyonu oluşturan 48 milyon kişinin internete bağlandığı açıklanıyor. Mobil internet kullanıcı sayısının da 71 milyon olduğu belirtiliyor.

Rapora göre Türkiye’deki cihaz kullanıcılarının %95’i cep telefonu sahibi ve %75’i akıllı telefon kullanıyor. Türkiye’nin web trafiğine göre; bilgisayar üzerinden ziyaretlerin %29 oranında gerileyerek %36’ya düştüğü, mobil trafiğin ise %33 oranında artarak %61’e çıktığı gözleniyor. Mobil trafik konusunda dünyada önemli bir yere sahip olan ülkemizde web sitenizin mobil ve SEO uyumlu olması da büyük önem taşıyor.

Ücretsiz web sitesi analizi için hemen başvur!

EduMedya'ya sorularınızı iletin!